SKONTAKTUJ SIĘ z solarium warszawa bemowo

KONTAKT

Beauty Moments Solarium Warszawa Bemowo, ul. Pełczyńskiego 14/U14

Nasze solarium mieści się na ul. Pełczyńskiego, która znajduje się na warszawskim Bemowie i biegnie od skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich do granicy dzielnicy z Włochami. Jest to stosunkowo krótka ulica, o długości około 1,5 kilometra.

Wzdłuż ulicy Pełczyńskiego znajduje się wiele budynków mieszkalnych, zarówno starszych kamienic, jak i nowszych bloków. Na przecięciu z ulicą Powstańców Śląskich znajduje się duża Galeria Bemowo, która oferuje mieszkańcom liczne sklepy, kawiarnie i restauracje.

W pobliżu ulicy Pełczyńskiego znajdują się również ważne instytucje, takie jak Szpital Bemowo czy Szkoła Podstawowa nr 48 im. Zygmunta Krasińskiego. W okolicy można znaleźć także liczne tereny zielone, w tym Park Górczewska oraz Las Kabacki.

Mieszkańcy ulicy Pełczyńskiego oraz okolicznych ulic mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają szybki dojazd do innych części miasta.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj swoją wizytę już teraz online lub telefonicznie.

Nasza lokalizacja

Pełczyńskiego 14/U14, Warszawa

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09:00 – 20:00
Sobota: 08:00 – 15:00

ZAREZERWUJ Wizytę w solarium w Warszawie na bemowie JUŻ TERAZ!

Rezerwacja w Solarium Warszawa Bemowo

Aby dokonać rezerwacji terminu na solarium, prosimy skorzystać z naszej podstrony w serwisie booksy. Znajduje się tam kalendarz, który zarezerwuje dla państwa dogodny termin.